Časté dotazy

Pro koho je systém Bankerat určený?

Prakticky pro každého. Fyzické osoby zde mohou zadávat poptávky na půjčky podle svých požadavků. Pak už záleží pouze na investorech a dalších fyzických osobách, zda je daná poptávka po půjčce osloví a peníze vám poskytnou.

Kolik stojí zadání poptávky po půjčce?

Je zdarma. Zadání poptávky do systému Bankerat je zcela zdarma. Až pokud je půjčka skutečně předána a vy máte své peníze, platí se pouze administrační poplatek ve výši několika procent z půjčované částky.

Jak mohu získat půjčku od nějaké soukromé osoby?

Máte dvě možnosti. Standardní žádost prostřednictvím online formuláře, nebo využití jedinečného systému Bankerat, který umožňuje požádat přesně o tolik peněz, kolik právě potřebujete a splácet pouze tolik, na kolik právě máte.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky od soukromých osob?

Jde o standardní podmínku 18 let. Nic víc. Není potřeba dokládat výše příjmů ani bezdlužnost pomocí registru dlužníků. Půjčku může dostat skutečně každý, kdo o ni projeví zájem.

Kolik si můžu půjčit?

Půjčky od soukromých osob jsou nejčastěji v řádu desítek tisíc. Ale není výjimkou, že si lidé mohou půjčit i 500 000 Kč. Vždy záleží na individuálních podmínkách a možnostech obou stran.

Proč zvolit půjčky od soukromých osob?

Vstřícnost, bezpečnost, stabilita a jasná pravidla. Půjčka je uzavřena na základě jednoduché a přehledné smlouvy bez dalších složitých obchodních podmínek. Půjčky od soukromých osob jsou často i výrazně výhodnější a rychleji vyřízené. Navíc není potřeba dokládat výpis z registru dlužníků ani velikost příjmů.


Datum: 24.1.2013
Pujcky-od-soukromych-osob.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o soukromých půjčkách. Nejsme poskytovatelem úvěrů.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace, na aktualizaci nyní pracujeme