Žlutý meloun půjčky

Platforma pro P2P půjčky od lidí Žlutý meloun umožňuje získat výhodnější půjčku a výhodně investovat volné finanční prostředky.

Kolik nabízí Žlutý meloun?

Žlutý meloun nabízí půjčky až do 250 000 Kč na cokoliv se splatností až 60 měsíců. V nabídce je také rychlá půjčka do 15 000 Kč na jeden měsíc. Za výhodnějších půjček si můžete půjčit na bydlení, kde je maximální hranice stanovena na 265 000 Kč.

První poskytovatel P2P půjček ze Slovenska nyní působí už i na našem trhu a vyniká mimo jiné také možností investovat nejen u nás, ale i v jiných zemích. Posouvá tak hranici kolektivního investování zase o kousek výše. Vznikl už v roce 2012.

Jak to funguje?

Princip Žlutého melounu je podobný jako má Zonky, nebo Bankerat. Platforma propojuje lidi, kteří hledají lepší a výhodnější půjčku než v bance, či nebankovní společnosti a na druhé straně umožňuje lidem, kteří mají volné peníze investovat a zhodnotit tak své úspory. Vše se odehrává online na tržišti, které naleznete na adrese www.zlutymeloun.cz.

Výhody půjčky u žlutého melounu:

  • Výhodnější podmínky
  • Transparentní platforma
  • Férové jednání
  • Jednoduchý systém
  • Moderní společnost
  • Zkušenosti s P2P trhem

Investoři

Strategickým investorem Žlutého melounu je investiční fond EU-JEREMIE-Fund. A je podporován  z Evropského Investičního Fondu.

Prověřování bonity

Analytici platformy vyhodnocují rizika a úvěruschopnost žadatelů o půjčku podobně jako ostatní poskytovatelé, není to tedy spása, která půjčí opravdu každému. Na druhou stranu tady mají šanci i lidé se záznamem v registru, nebo bez doložení příjmu, poskud budou posouzeni, jako bezproblémoví.


Datum: 23.12.2017
Pujcky-od-soukromych-osob.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o soukromých půjčkách. Nejsme poskytovatelem úvěrů.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace, na aktualizaci nyní pracujeme