Systém společnosti Bankerat

Společnost Bankerat přišla se zajímavou možností. Umožní lidem půjčovat si navzájem za poplatek z půjčované částky. To je provize do systému placená člověkem, který půjčku skutečně získá. Před tím je systém úplně zdarma. Pokud tedy nezískáte svou vysněnou půjčku, neplatíte vůbec nic.

Bankerat aukce

Systému funguje na bázi aukce, kdy žadatelé o půjčku napíší něco o sobě, velikost požadované půjčky a velikost splátky, kterou jsou ochotni měsíčně posílat. Investor si nabídky prohlédne a vybere si, kterému zájemci o půjčku peníze poskytne. A to vše zdarma a bez poplatků.

Získání peněz

Následně probíhá faktické vyřízení půjčky a předání peněz. Pokud se půjčka následně uskuteční a žadatel dostane svou vysněnou půjčku, náleží administrátorovi systému provize za to, že vám umožnil tuto půjčku získat. Tato provize je však pouhých 3,5-5% podle velikosti půjčky a doby splácení. Společnost Bankerat vám tedy umožňuje kdykoliv a odkudkoliv zažádat o půjčku, která se nejvíce blíží vašim představám.

Vy si určíte velikost půjčky, co potřebujete i splátku. Nikdo vám už nebude diktovat, kolik si můžete a nemůžete půjčit. Teď už je to pouze na vás. Jde o půjčky bez nahlížení do registru a bez jakéhokoliv dokazování příjmů. Peníze tak může získat skutečně každý. Tak na co ještě čekáte?


Datum: 15.1.2013
Pujcky-od-soukromych-osob.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o soukromých půjčkách. Nejsme poskytovatelem úvěrů.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace, na aktualizaci nyní pracujeme