Půjčka bez registru

Půjčka, která je určena především pro žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků a jiné půjčky jsou nedostupné. Sopousta lidí se dozví teprve při žádosti o půjčku, že mají záznam v registru ddlužníků. Do té doby si toho nejsou vůbec vědomi. Jak se to může stát? Je to docella prosté, stačí se opakovaně opozdit s platbou například za inkaso, služby, telefon, či pojištění, nebo se splátkou jiné půkčly. Zápis do registru totiž může být proveden bez Vašeho vědomí. Zapisuje ho tam provozovatel registru.

Půjčky bez regsitru mohou být dostupné

Takovýto záznam zablokuje přístup k většině půjček a nezbyde než se pokusit o půjčku bez registru. Co to vlastně znamená? Znamená to buď, že poskytovatel do registru nenahlíží, nebo dle svého uvážení nahlíží, ale s přihlédnutím k okolnostem Vám může půjčku schválit.

Co je rozhodující pro schválení?

Zásadním kritériem je posouzení Vaší celkové úvěruschopnosti. Poskytovatel bude analyzovat Vaši situaci v příjmech a výdajích a pokud usoudí, že půjčku zvládnete, může ji poskytnout.

Krátkodobé půjčky jsou dostupnější

Minimální nároky mají krátkodobé půjčky do výplaty. Je to dáno limitní výší půjčky několika tisíc, což nepředstavuje zásadní zásah do finančního zdraví žadatelů a tak nedojde k přílišné zátěži Vašeho finančního zdraví. U vyšších částek se nároky na bonitu zvedají. Nejnáročnější na prověřování je pak bankovní půjčka, která je dostupná nejhůře.


Datum: 15.1.2013
Pujcky-od-soukromych-osob.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o soukromých půjčkách. Nejsme poskytovatelem úvěrů.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace, na aktualizaci nyní pracujeme